"Укроборонпром" заявив про готовність до серійного виробництва нової ремонтно-евакуаційної машини БРЕМ "Лев" і пожежного танка ГПМ-72. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, в дежконцерні заявили про те, що перші зразки нової техніки вже внесено в проект державного оборонного замовлення на 2019 рік. БРЕМ "Лев" і пожежний танк ГПМ-72 виготовлятимуться на потужностях ДП "Львівський бронетанковий завод".
И выбрать нужно в первом туре.
Война не ждет,враг у ворот.
АТО-за две недели,тысячу гривен в день солдату на передовой...
Кто ещё чего вспомнит?
Гриценко редиска,шпиён японский развалил армию.
Садовый цыничный бандера завалил неньку мусором.
Ага.
Путин нападёт.