5253 відвідувача онлайн
12 678 66

Київську школярку принизили і побили однолітки: поліція відкрила кримінальне провадження. ВIДЕО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на відділ комунікації поліції Києва.

Відео - "Київ Оперативний"

В ході перевірки працівники ювенальної превенції з'ясували, що конфлікт між дівчатами виник через неприязні стосунки: коли вони зустрілися на вулиці, словесна перепалка переросла в бійку.

"Після виявлення відповідного відео в інтернеті поліцейські встановили всіх учасників події. Потерпіла - київська школярка 2004 року народження. Правоохоронці поспілкувалися з учасниками події та їхніми батьками. Крім цього, проводиться робота з адміністрацією навчальних закладів, а психологами надається кваліфікована допомога як учасникам інциденту, так і свідкам події", - розповіла начальник відділу ювенальної превенції столичної поліції Оксана Поплавська.

Слідчим відділом Деснянського УП ГУНП в м.Києві за даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство). Досудове розслідування триває.

Топ коментарі
+43
Там родителям нужно головы поотбивать и руки переломать, что бы эти мелкие твари по приходу домой каждый день видели последствия своих действий.
показати весь коментар
15.03.2019 16:57 Відповісти
+28
да, 100% вина родителей в первую очередь.
показати весь коментар
15.03.2019 17:01 Відповісти
+23
Да твою ж дивизию!!! Особенно поражают "зрители". Ну не может норамальный адекватный человек наблюдать за насилием, тем более подростки (у них все на максимуме - отношение к несправедливости в том числе)
показати весь коментар
15.03.2019 17:01 Відповісти

Завантаження...