Київську школярку принизили і побили однолітки: поліція відкрила кримінальне провадження. ВIДЕО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на відділ комунікації поліції Києва.
Відео - "Київ Оперативний"
В ході перевірки працівники ювенальної превенції з'ясували, що конфлікт між дівчатами виник через неприязні стосунки: коли вони зустрілися на вулиці, словесна перепалка переросла в бійку.
"Після виявлення відповідного відео в інтернеті поліцейські встановили всіх учасників події. Потерпіла - київська школярка 2004 року народження. Правоохоронці поспілкувалися з учасниками події та їхніми батьками. Крім цього, проводиться робота з адміністрацією навчальних закладів, а психологами надається кваліфікована допомога як учасникам інциденту, так і свідкам події", - розповіла начальник відділу ювенальної превенції столичної поліції Оксана Поплавська.
Слідчим відділом Деснянського УП ГУНП в м.Києві за даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство). Досудове розслідування триває.