8009 відвідувачів онлайн

Бійці батальйону "Луганськ-1" затримали найманця "ЛНР", - Нацполіція. ВIДЕО

На Луганщині під час несення служби з охорони громадського порядку в смт. Мілове бійці батальйону "Луганськ-1" виявили і затримали жителя м.Ровеньки, який згідно з поліцейськими базами даних належить до незаконних збройних формувань "ЛНР".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

Слідчо-оперативними заходами було встановлено, що в 2016 році через скрутне матеріальне становище чоловік вступив до лав "народної міліції" "ЛНР" у м. Хрустальний.

За його словами, пропрацювавши 10 днів водієм взводу тилового забезпечення, він залишив бойовиків через алкоголізм у підрозділі.

Зараз затриманого передано в Управління СБУ в Луганській області для проведення подальшої перевірки.

Топ коментарі
+1
алкоголік покинув через алкоголізм? так не буває
показати весь коментар
08.05.2019 16:14 Відповісти
+1
А если бы в подразделении не бухали, то с удовольствием воевал против ВСУ. Надеюсь наши проявили грубость и нечеловеческую жестокость при задержании этого дятла.
показати весь коментар
08.05.2019 16:18 Відповісти
+1
Під час окупації німці відновили роботу колгоспів та заставляли селян вирощувати продукцію для потреб вермахту. Крім того до "сухпайка" солдат вермахту в 1941 році входили сардини в маслі, суха ковбаса (300-400 гр), сир, мед штучний, кава.
показати весь коментар
08.05.2019 16:22 Відповісти

Завантаження...