Біля Верховної Ради провели репетицію інавгурації. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
В урядовому кварталі Києва провели репетицію інавгурації обраного президента Володимира Зеленського. До будівлі парламенту нікого не пускають.
Про це повідомляє кореспондент Громадського, інформує Цензор.НЕТ.
Володимир Зеленський прибув до Маріїнського палацу на репетицію інавгурації президента України pic.twitter.com/ByUGZQFTRr
— Hromadske.UA (@HromadskeUA) May 19, 2019
В урядовому кварталі триває підготовка до інавгурації президента: Володимир Зеленський бере участь в репетиції церемонії поблизу будівлі Верховної Ради pic.twitter.com/PCSGaSVcy9
— Hromadske.UA (@HromadskeUA) May 19, 2019
В урядовому кварталі триває підготовка до інавгурації президента. У репетиції церемонії біля будівлі Верховної Ради брав участь Володимир Зеленський.
Правоохоронці обмежили рух транспорту в урядовому кварталі і доступ в Раду ввечері 19 травня.
Водночас, доступ до Маріїнського парку, з якого Зеленський планує почати свій шлях до парламенту 20 травня, правоохоронці не обмежували, хоча його територію також охороняють.






завтра жде ваш день - день дурака! радоваться надо а вы тоскуете.. то по Пороху то по уму