Після відставки "демократичного" уряду політики виїжджають із Молдови, - ТСН. ВIДЕО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.
Це сталося відразу після того, як уряд Демократичної партії оголосив про свою відставку, а сама Демпартія заявила про перехід в опозицію.
Нагадаємо, парламент Молдови затвердив склад нового уряду і оголосив країну "захопленою державою", яку потрібно звільняти. Партія соціалістів і правий блок ACUM об'єдналися, обрали голову парламенту і затвердили склад уряду. Новою прем'єркою Молдови обрано Майю Санду.
Проте Конституційний Суд визнав рішення парламенту незаконними. Суд у неділю тимчасово відсторонив від посади президента Ігоря Додона, надавши колишньому прем'єр-міністру Павлу Філіпу повноваження щодо розпуску парламенту. Він одразу ж підписав указ про розпуск парламенту і призначення дати дострокових виборів на 6 вересня.
Зі свого боку, парламент Молдови визнав незаконними всі рішення Конституційного Суду і оголосив поза законом уряд Філіпа і Демпартію, головою парламентської фракції якої він одночасно є.
Читайте також: Молдова ніколи не заплатить РФ за поставлений Придністров'ю газ, - Додон
ЄС назвав сформований напередодні новий уряд Молдови легітимним, позитивно сприймає ухвалені ним рішення і готовий з ним співпрацювати.
10 червня в Кишиневі відбулося засідання двох урядів - на чолі з Павлом Філіпом і на чолі з Майєю Санду. Обидва кабінети міністрів не визнають легітимність один одного.
14 червня уряд під керівництвом Павела Філіпа пішов у відставку, щоб покласти край двовладдю і припинити політичну кризу в країні. Прем'єр-міністр Майя Санду назвала країну вільною.
Посольство України в Молдові радить українцям не брати участі в масових акціях і демонстраціях.
Но эти бандиты что убежали - всё равно будут сидеть в тюрьме после назначения независимого генпрокурора. И никакая заграница не спасёт. И в США, и в Европе и в РФ они никому не нужны, так как все три стороны признали новое правительство.