Під час автоперегонів у Черкасах збили глядача. ВIДЕО
У неділю, 6 жовтня, в Черкасах під час автомобільних перегонів один з учасників в'їхав у глядачів, які стояли на узбіччі.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт provce.ck.ua
"Автоперегони Timeattac почалися сьогодні, 6 жовтня, в Черкасах на кільцевому перехресті на вулиці 30-річчя Перемоги. Проте новий черкаський асфальт виявився дуже слизьким: деякі автомобілі ще до початку змагань зачепили бордюри, декого розвернуло, хтось втратив колесо. Через це на автоперегонах сталася біда", - йдеться в повідомленні.
Подію підтвердили в пресслужбі співорганізатора перегонів - Автомобільного клубу "Черкаси". За їхніми словами, машина справді зійшла з дистанції з невідомих наразі причин і збила глядача. Деталі з'ясовуються.
У патрульній поліції Черкаської області повідомили, що потерпілого, 1988 р.н., госпіталізовано з важкими травмами.