11172 відвідувача онлайн
19 208 157

Партія бронеавтомобілів "Козак-2" надійшла до 81-ї бригади ДШВ. ВIДЕО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу частини на сторінці у фейсбуці.

Передача бойової техніки відбулася напередодні - в останні дні 2019 року.

Інформація про кількість переданої техніки не розголошується.

"Сьогодні, в останній день 2019 року, сталася справжня зимова казка: наша бригада отримала цілу партію крутих і новеньких новорічних подарунків. Це броньовані бойові машини "Козак-2", - написали в пресслужбі.

Топ коментарі
+26
А у чому проблема? Скажи своєму Путіну, хай забере ваших "іхтамнєтів" з Донбасу і Криму, вивезе звідти всю ту зброю і **********, які він туди напер, і наші хлопці з задоволенням припинять цю "безглузду кроваву бійню" та повернуться додому...
(Між іншим, "батраче лахтінський", українською пишеться не "кроваву", а "криваву"... Гугл неправильно переклав...).
показати весь коментар
04.01.2020 09:41 Відповісти
+24
Какие бронеавтомобили? Зебилы же говорили что Порох армию разворовал
показати весь коментар
04.01.2020 09:29 Відповісти
+16
То ж ;Смицький; Інтернет-сепаратист з Конотопу. Все чекає ;рюсскій мір;.
показати весь коментар
04.01.2020 09:44 Відповісти

Завантаження...