Партія бронеавтомобілів "Козак-2" надійшла до 81-ї бригади ДШВ. ВIДЕО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу частини на сторінці у фейсбуці.
Передача бойової техніки відбулася напередодні - в останні дні 2019 року.
Інформація про кількість переданої техніки не розголошується.
"Сьогодні, в останній день 2019 року, сталася справжня зимова казка: наша бригада отримала цілу партію крутих і новеньких новорічних подарунків. Це броньовані бойові машини "Козак-2", - написали в пресслужбі.
(Між іншим, "батраче лахтінський", українською пишеться не "кроваву", а "криваву"... Гугл неправильно переклав...).