29 млн українців підписали декларації із сімейними лікарями, - Скалецька. ВIДЕО
Через місяць розпочнеться наступний крок змін у системі надання медичної допомоги. Запрацює Програма медичних гарантій.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це на сторінці в мережі Facebook повідомила глава МОЗ Зоряна Скалецька.
"Маючи направлення сімейного лікаря, можна буде отримувати оплачену державою амбулаторну і стаціонарну медичну допомогу, хірургічне втручання, пройти обстеження, зробити вакцинацію, аналізи, діагностику, отримати ліки. На сьогодні вже 29 млн українців уклали декларацію із сімейним лікарем. Звертаюся до тих, хто цього ще не зробив, – обрати свого сімейного лікаря", - заявила вона.
За її словами, сімейний лікар буде порадником і підтримкою для того, щоб люди були здорові і менше хворіли.

Кстати, куда-то с цензора подевалась вся бригада "анти-супруновцев". Медреформа, видимо, при Супрун была "плохая", а теперь та же самая реформа под властью "слуг народа" оказалась вон какая хорошая.
На ЭТОЙ неделе? Зря!!!
Супрун уже не при делах
Все вопросы к зекоманде
При Супрун было 8 - 10 тысяч.
А при ЗЕБЕне уже 30 тысч. 😍