6004 відвідувача онлайн
5 110 95

29 млн українців підписали декларації із сімейними лікарями, - Скалецька. ВIДЕО

Через місяць розпочнеться наступний крок змін у системі надання медичної допомоги. Запрацює Програма медичних гарантій.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на сторінці в мережі Facebook повідомила глава МОЗ Зоряна Скалецька.

"Маючи направлення сімейного лікаря, можна буде отримувати оплачену державою амбулаторну і стаціонарну медичну допомогу, хірургічне втручання, пройти обстеження, зробити вакцинацію, аналізи, діагностику, отримати ліки. На сьогодні вже 29 млн українців уклали декларацію із сімейним лікарем. Звертаюся до тих, хто цього ще не зробив, – обрати свого сімейного лікаря", - заявила вона.

За її словами, сімейний лікар буде порадником і підтримкою для того, щоб люди були здорові і менше хворіли.

29 млн українців підписали декларації із сімейними лікарями, - Скалецька 01

Топ коментарі
+29
Maдам, вы "забыли" упомянуть что систему создала Уляна Супрун; а вы просто пришли на всё готовое.

Кстати, куда-то с цензора подевалась вся бригада "анти-супруновцев". Медреформа, видимо, при Супрун была "плохая", а теперь та же самая реформа под властью "слуг народа" оказалась вон какая хорошая.
показати весь коментар
02.03.2020 01:02 Відповісти
+16
Выжил после операции ?
На ЭТОЙ неделе? Зря!!!
Супрун уже не при делах
Все вопросы к зекоманде
показати весь коментар
02.03.2020 01:54 Відповісти
+14
Так ты цены сравни:
При Супрун было 8 - 10 тысяч.
А при ЗЕБЕне уже 30 тысч. 😍
показати весь коментар
02.03.2020 02:06 Відповісти

Завантаження...