9342 відвідувача онлайн

Почаївську Свято-Успенську лавру закрили на карантин, - Нацполіція. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

На в'їздах до Почаєва оснащено чотири карантинні пости. На них цілодобово несуть службу поліцейські, рятувальники та військовослужбовці.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Нацполіції.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Якщо всі дотримуватимуться правил безпеки, реалістично планувати відпустку на другу половину літа, - Криклій

Правоохоронці та військові стежать за дотриманням карантинних обмежень, з'ясовують маршрут і мету поїздки людей, здійснюють температурний скринінг, проводять роз'яснювальну роботу, якщо потрібно - здійснюють санітарну обробку транспорту.

"Заїжджати в місто чи виїжджати з нього дозволено лише медикам, працівникам соціальних служб та людям, які забезпечують населений пункт продовольством, лікарськими засобами та спецтранспорту", - заявив начальник ГУНП у Тернопільській області Олександр Богомол, який перевірив роботу карантинних постів.

Також повідомляється, що з 21 квітня Почаївську Свято-Успенська лавру закрили на карантин.

Поліцейські звертаються до мешканців Почаєва дотримуватися обмежувальних заходів та без потреби не виходити з дому.

Почаївську Свято-Успенську лавру закрили на карантин, - Нацполіція 01
Почаївську Свято-Успенську лавру закрили на карантин, - Нацполіція 02
Почаївську Свято-Успенську лавру закрили на карантин, - Нацполіція 03

Нагадаємо, на Великдень в українські церкви прийшли 130 тисяч вірян. За даними Нацполіції, богослужіння в майже 14 тис. храмів України відбулися без порушень, зафіксовано 19 випадків недотримання карантину.

У Тернопільській області поліція зафіксувала порушення карантину в Почаївській лаврі, в храм під час Великоднього богослужіння пустили вірян, попри встановлені обмеження.

На позачерговому засіданні районної комісії з ВТЕБ і НС було ухвалено рішення, що в місті Почаїв з наступного дня запроваджується заборона на в'їзд/виїзд. Обмеження пов’язані з тим, що за добу кількість випадків COVID-19 подвоїлася і досягла 42 осіб.

Заступник міністра охорони здоров'я Ірина Микичак прогнозує, що спалах кількості випадків інфікування COVID-19 в Україні після багатолюдних великодніх служб може бути через п'ять-десять днів.

Топ коментарі
+41
Це треба було зробити ще перед Великоднем!
показати весь коментар
22.04.2020 00:42 Відповісти
+29
Це тільки я не в*їжджаю у "геніальні" рішення зе-влади ?
Тепер "доблесна" поліція ШУКАЄ тих, хто був на Великодніх службах, щоб запхати їх на обсервацію. ???
Ось ще =закрили= цю Лавру на =карантин=.

А де були раніше і чому не закрили ці фсб-шні притони ДО свят, а фактично це треба було зробити разом з введенням карантину. Без питань.

А зараз вони демонструють "роботу".
Тьху.
Барани натуральні.
показати весь коментар
22.04.2020 00:58 Відповісти
+22
цей гундяєвський гнидник потрібно давно зачинити і відправити в обсирацію!
показати весь коментар
22.04.2020 00:52 Відповісти

Завантаження...