Легковий автомобіль в'їхав у натовп силовиків у Мінську: "Здохни, сука!". ВІДЕО
Легковий автомобіль в'їхав у натовп білоруських міліціонерів, які блокували учасників акції протесту. Увага! Ненормативна лексика!
Як інформує Цензор.НЕТ, на відеозаписі, опублікованому в соцмережах, видно, що постраждали щонайменше два міліціонери.
"Не рыпайтесь, а-то-путин-нападет".
Ну и сильно это помогло в Крыму?