9342 відвідувача онлайн
46 493 160

Легковий автомобіль в'їхав у натовп силовиків у Мінську: "Здохни, сука!". ВІДЕО

Легковий автомобіль в'їхав у натовп білоруських міліціонерів, які блокували учасників акції протесту. Увага! Ненормативна лексика!

Як інформує Цензор.НЕТ, на відеозаписі, опублікованому в соцмережах, видно, що постраждали щонайменше два міліціонери.

Топ коментарі
+49
😈😈😈 дави мусоров. мусора не люди (с) Аваков
показати весь коментар
11.08.2020 09:34 Відповісти
+27
Опять старые методики:
"Не рыпайтесь, а-то-путин-нападет".
Ну и сильно это помогло в Крыму?
показати весь коментар
11.08.2020 09:40 Відповісти
+24
Интересно - почему страны разные - а мусора - одинаковые?...
показати весь коментар
11.08.2020 09:40 Відповісти

Завантаження...