У Бресті проти протестувальників застосували водомет. ВIДЕО
У білоруському Бресті силовики вивели на вулиці водомет, яким розганяли учасників акції протесту.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"У Бресті проти протестувальників почали застосовувати водомет!" - йдеться в повідомленні, доповненому відео.
Після застосування водомета протестувальників почали жорстко затримувати силовики в чорній формі без розпізнавальних знаків і зі зброєю в руках.
При цьому Телеграм-канал NEXTA Live стверджує, що "у Гродно помічені бійці внутрішніх військ з георгіївськими стрічками", ілюструючи це повідомлення фотографією одного з таких бійців.
Традиційний щотижневий марш протесту відбувається не тільки в Мінську, але і в обласних центрах та інших містах країни.
У Білорусі тривають протести проти фальсифікації результатів президентських виборів 9 серпня, на яких, за офіційними даними, Олександр Лукашенко, який керує країною з 1994 року, набрав 80,1% голосів виборців, опозиційний кандидат Світлана Тіхановська - 10,1%. Після цього Тіхановська була змушена виїхати до Вільнюса.
Відтоді щовихідних у столиці країни відбуваються масові акції. Силові органи Білорусі продовжують застосовувати насильство проти демонстрантів і затримують учасників протесту. Від початку демонстрацій, за даними опозиції, було затримано понад 10 тисяч осіб, кілька людей загинули.
Євросоюз не визнав результати президентських виборів у Білорусі і вирішив ввести персональні цільові санкції проти білоруських чиновників, причетних до насильства і фальсифікації.
.....