33 медики померли на робочому місці від COVID-19, - Лазебна. ВIДЕО
Про це під час години запитань до уряду в парламенті заявила міністерка соціальної політики Марина Лазебна, передає Цензор.НЕТ.
Топ коментарі
+3 Oljik
показати весь коментар
06.11.2020 11:46 Відповісти Посилання +2 Viktor Turchanikov
показати весь коментар
06.11.2020 11:44 Відповісти Посилання +2 Propan
показати весь коментар
06.11.2020 11:56 Відповісти Посилання