5152 відвідувача онлайн

Медиків за контрактом залучатимуть до боротьби з COVID-19, - МОЗ

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я - головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу МОЗ.

"Такий контракт передбачає відправку до закладів охорони здоров'я, в тому числі й на території інших адміністративно-територіальних одиниць, де спостерігається погіршення епідемічної ситуації. Його важливою умовою є те, що за медичним працівником зберігається основне місце роботи разом із середньою заробітною платою. Тобто основний трудовий стаж не переривається", - пояснив Ляшко.

За його словами, медики, які підпишуть контракт, зможуть отримувати при роботі з хворими COVID-19 300% середньої зарплати.

Также на Цензор.НЕТ: Із 2 листопада в Україні встановлюється нове епідзонування: до "червоної" зони потрапили 11 облцентрів, - Немчінов

Завантаження...