9183 відвідувача онлайн

Найманці РФ активізували тренування артрозрахунків поблизу лінії зіткнення. Як навчальні цілі використовували позиції ОС, - розвідка. ВIДЕО

На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, збройні формування РФ 11 січня цього року відновили інтенсивність заходів бойової підготовки у з'єднаннях і частинах 1 та 2 АК.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Міноборони із посиланням на дані ГУР.

За даними української розвідки, противником на полігонах тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях проводились практичні стрільби артилерійських і мінометних підрозділів, розрахунків протитанкових ракетних комплексів, водіння бойових машин у складі підрозділів та збори з командирами рот і батарей.

Також окупанти активізували тренування артилерійських розрахунків з управління вогнем поблизу лінії зіткнення.

"При цьому як навчальні цілі використовувалися позиції Об’єднаних сил", - йдеться в повідомленні.

Також читайте: Українська розвідка отримала доступ до особистих даних зрадників України на Донбасі: "Клондайк "МНС", інших цікавих посад та осіб"

Топ коментарі
+16
Наемники РФ активизировали тренировки артрасчетов вблизи линии соприкосновения. В качестве учебных целей использовали позиции ОС, - разведка - Цензор.НЕТ 1394
показати весь коментар
15.01.2021 13:31 Відповісти
+14
Перемир'я від ЗЕ триває...
показати весь коментар
15.01.2021 13:29 Відповісти
+9
так і є... наші за мішені як у тірі... так і є!
показати весь коментар
15.01.2021 13:30 Відповісти

Завантаження...