5222 відвідувача онлайн
3 249 33

Арахамія про роботу оновленого каналу "Рада": "Домовилися домовлятися". ВIДЕО

Про це, як повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ, розповів в інтерв’ю журналістам в кулуарах Верховної Ради голова фракції "Слуга народу", член комітету з нацбезпеки Давид Арахамія.

Відео Україна 24

"Я хочу, щоб усі домовилися, що нам не треба мати канал, який ніхто не дивиться...Якщо ми, народні депутати, хочемо, щоб телеглядачі бачили результати нашої роботи і наші думки, то це органічний інтерес кожного народного депутата", - зауважив він.

Коментуючи заяву народного депутата "Європейської Солідарності" Олексія Гончаренка про те, що на цьому засіданні Арахамія назвав перший день роботи оновленого телеканалу "Рада" бридким, нардеп наголосив: "якщо я зараз процитую деяких учасників цієї наради, це буде "мєрзко" щодо них від мене. Нехай кожен несе за себе відповідальність. Єдине, що я сказав на нараді, якщо вирішено працювати в новій концепції, то будуть помилки, якісь речі, які не влаштовуватимуть. Треба якийсь тестовий (режим.- Ред.) - 14 днів, щоб напрацювати нову модель роботи нового телеканалу. Це нормально. Якщо ви хочете після першого дня закрити канал, так і скажіть. Вони вже пропонують, "Європейська Солідарність" казала, що вони пропонують просто зробити в ютубі пряму трансляцію і закрити сам канал. Він їх влаштовував десятки років, а як тільки почало працювати і більше людей почали дивитися, вони сказали "давайте це просто спустимо в унітаз".

Топ коментарі
+17
показати весь коментар
16.12.2021 14:15 Відповісти
+16
Тут важно "...не обісратись ще раз".
показати весь коментар
16.12.2021 14:06 Відповісти
+15
А можно на телеканале рада после полуночи показывать голых корабельных сосен?
показати весь коментар
16.12.2021 14:06 Відповісти

Завантаження...