Базовий сценарій РФ - нагнітання без застосування збройної сили, - Кулеба. ВIДЕО
Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час брифінгу.
За його словами, партнери України готові до більш рішучих дій щодо РФ. Водночас він наголосив, що ситуація напружена, але контрольована.
"Базовий сценарій наших дій зараз - змусити Росію знизити напругу, відвести війська до кордонів та з тимчасово окупованих територій. Розблокувати роботу ТКГ. ... Базовий сценарій Росії зараз - навпаки, нагнітання ситуації з метою дестабілізації України. Тобто для них ідеально це дестабілізувати ситуацію в Україні, не вдаючись до збройної сили знову, а лише погрожуючи її застосуванням проти України", - наголосив глава МЗС.
если арахамия через ОАЕ моет деньги за импорт электрики из беларуси, то он боится, что резкие слова дадут лукашенке повод вырубить поток.
а ведь лукашенко знает через кого моются деньги
это как пример их мотивов, и в них ноль интересов Украины, я так вижу