9739 відвідувачів онлайн

Українські воїни захопили біля Чернігова важку систему озброєння ТОС-1А "Солнцепек". ВIДЕО

На Чернігівщині поблизу Мени українці захопили машину зі складу важкої вогнеметної системи ТОС-1 "Буратіно" (вдосконалена версія - ТОС-1А "Солнцепек").

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє LB.ua із посиланням на Мілітарний.

За даними видання, на відео, яке шириться у мережі, найімовірніше, транспортно-заряджальна машина зі складу комплексу – ТЗМ-Т.

На відео зазначається, що установка ТОС-1А "Солнцепек" захоплена з повним боєкомплектом.

Важка вогнеметна система — одна із систем озброєння, призначена для виведення з ладу легкоброньованої техніки, руйнування будівель і споруд об’ємним вибухом. Також для знищення живої сили противника, розташованої на відкритій місцевості та у фортифікаційних спорудах. Веде вогонь запалювальними або термобаричними боєприпасами. Знищення відбувається полем високої температури та надлишковим тиском.

У 2001 році на озброєння російської армії була прийнята вдосконалена система ТОС-1А "Солнцепек".

Нагадаємо, 1 березня 2022 ЗСУ в Донецькій області захопили пускову установку цієї системи.

Топ коментарі
+51
просто скоты.
учения. мынезнали. настамнет...
если бы это были люди, они бы уже все сдохли от количества проклятий на их головы.
Но это не люди, а исчадья ада.
показати весь коментар
03.03.2022 18:06 Відповісти
+42
ЗСУ ТА ТЕРОБОРОНІ-ВДЯЧНІСТЬ ВСЕБІЧНА ПІДТРИМКА ШАНА ТА ПОВАГА
показати весь коментар
03.03.2022 18:06 Відповісти
+32
Слава захисникам Світу!
показати весь коментар
03.03.2022 18:05 Відповісти

Завантаження...