8229 відвідувачів онлайн

Техніка загарбників рухається в напрямку АЕС в Енергодарі. ВIДЕО

Колона російської техніки вирушила в напрямку АЕС в Енергодарі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у своєму Телеграм-каналі написав мер міста Дмитро Орлов.

"Колона ворожої техніки вирушила в напрямку атомної електростанції. В місті чути гучні постріли, які лунають з того боку!!", - написав він.

Топ коментарі
+12
Тобто ніхто і не збирався знищувати це стадо? Все працює тільки біля Києва і на півночі? А як же ЗАЕС? Треш.
показати весь коментар
03.03.2022 23:05 Відповісти
+12
Досить цієї дебільної пропаганди в яку вже ніхто не вірить! Комангдувач ЗСУ тупо здав без бою Запорізьку АЕС. Або настільки тупий що не здатен керувати армією або працює на ворога. Інших пояснень нема. Має відповідати за такий злочин! Можна було всю цю мразоту зупинити ще біля Мелітополя. А краще було взагалі не випускати їх з Криму.
показати весь коментар
03.03.2022 23:39 Відповісти
+10
Військ вистачає, а от в Генштабі сидять сцикуни або зрадники. Я вже казав що 250 тисяч було і мобілізували 100 тисяч. На півдні багато не треба було. Але здавати без бою вихід до моря та робити котел в Мариуполі, здавати Запорізьку АЕС яку тепер рашисти вимкнуть - це реальна зрада. Вони сухопутний коридор с Криму проклали без будь-яких зусиль. Командувача ЗСУ треба зняти з посади та віддати під трибунал. Якщо тільки президент не давав йому таких наказів здавати все окрім Києва та Харкова. Тоді судити обох за законами військового часу. Сумщину сьогодні відбили але тільки після того як Живицький почав вголос кричати щоб нарешті дали туди армію та зброю. А тут кричати не було кому.
показати весь коментар
04.03.2022 00:04 Відповісти

Завантаження...