Техніка загарбників рухається в напрямку АЕС в Енергодарі. ВIДЕО
Колона російської техніки вирушила в напрямку АЕС в Енергодарі.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це у своєму Телеграм-каналі написав мер міста Дмитро Орлов.
"Колона ворожої техніки вирушила в напрямку атомної електростанції. В місті чути гучні постріли, які лунають з того боку!!", - написав він.
Топ коментарі
+12 Garry Grant
показати весь коментар
03.03.2022 23:05 Відповісти Посилання +12 Night Hunter #86140
показати весь коментар
03.03.2022 23:39 Відповісти Посилання +10 Night Hunter #86140
показати весь коментар
04.03.2022 00:04 Відповісти Посилання