Січеславські десантники знищили ворожі позиції на Донеччині. ВIДЕО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Facebook-сторінку бригади.
"Ранок у Січеславців розпочався не з кави, а з успішного знищення позицій рашиських окупантів на Донеччині! Ми продовжуємо день за днем звільняти нашу землю, відправляючи у пекло загарбників!", - йдеться в повідомленні.
Читайте також на "Цензор.НЕТ": ЗСУ оточили два батальйони "БАРС" у Дробишевому, це може змусити росіян залишити Лиман, - Бутусов