9714 відвідувачів онлайн

Вцілілі у Лимані російські окупанти втекли до Щастя, - Гайдай. ВIДЕО

Російські окупанти під час визволення українськими захисниками Лиману на Донеччині втекли до міста Щастя, що на Луганщині.

Про це повідомив глава ОВА Сергій Гайдай, інформує Цензор.НЕТ.

"Щодня надходять поранені росіяни до медичних закладів Старобільська. Поблизу однієї з лікарень навіть влаштували блокпост. Деяким вцілілим в Лимані трохи пощастило – їм вдалося втекти подалі, до Щастя. Так, 30 вересня в районі цього міста була виявлена колона із цивільних автомобілів та мікроавтобусів, в якій налічувалося понад 200 військовослужбовців зі складу 2-го армійського корпусу російських військ", - зазначив він.

За словами Гайдая, водночас окупанти жаліються, начебто ЗСУ "заважають росіянам створити оборонний рубіж у Кремінній".

Також читайте: Поразки на полі бою на Харківщині і в Лимані та провал мобілізації докорінно змінюють інформпростір РФ, - ISW

Топ коментарі
+16
Десь так Саратов, Волга ... Протримаються недовго.
показати весь коментар
03.10.2022 10:42 Відповісти
+13
Суки не ваше там Щастя
показати весь коментар
03.10.2022 10:50 Відповісти
+12
Довбой..би гадають , що буде їм там "щастя" ? Ага, зараз ...
показати весь коментар
03.10.2022 10:39 Відповісти

Завантаження...