7924 відвідувача онлайн
6 257 15

Росіяни обстріляли Бахмут запалювальними боєприпасами. ВIДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє блогер, послковник ЗСУ Анатолій Штефан.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Окупанти застосовують запалювальні боєприпаси. ВIДЕО

Топ коментарі
+11
Окрім ЯЗ що ще не порушили рашисти?
А ІДІЛ і за менше визнали терористами... Порівняно з кремлівськими щурами, Бен Ладен був просто "агенцем Божим"! Чого світ чекає? Самознищення? Чи вважає, що бабло зможе їх врятувать?
Харон вже подав заяву на звільнення з цієї планети, бо, хоч і не живий, а жити хоче...
показати весь коментар
20.11.2022 23:09 Відповісти
+7
Конвенції, які в данному випадку порушує кацапня:
дополнительные протоколы 1977 года к https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%96%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F_%D0%BE_%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%B8%D1%82%D0%B5_%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F_%D0%B2%D0%BE_%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%BC%D1%8F_%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D1%8B_(1949) Женевской конвенции о защите жертв войны 1949 года , запрещающие применение боеприпасов с белым фосфором, если гражданские лица попадают вследствие этого в опасность.
протокол III к https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F_%D0%BE_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%BD%D1%8B%D1%85_%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D1%85_%D0%BE%D0%B1%D1%8B%D1%87%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B8%D1%8F&action=edit&redlink=1 «Конвенции о конкретных видах обычного оружия» (1980) (https://en.wikipedia.org/wiki/Convention_on_Certain_Conventional_Weapons англ. ) («Конвенция о запрещении или ограничении применения конкретных видов обычного оружия, которые могут считаться наносящими чрезмерные повреждения или имеющими неизбирательное действие»)
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B1%D1%83%D1%80%D0%B3%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F_(1868) Санкт-Петербургская декларация «Об отмене употребления взрывчатых и зажигательных пуль» 1868 года https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%BE%D1%81%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D0%B1%D0%BE%D0%B5%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BF%D0%B0%D1%81%D1%8B#cite_note-autogenerated2-16 [16] ;
(згідно кацаповікі)

Як там папаша римський? амністі і решта гуманістів? зайняті питанням чи правомірно стріляла "сдающаяся в плєн" кацапня?
показати весь коментар
20.11.2022 23:21 Відповісти
+5
Точно! Що ж це я? Якесь помутніння мого мозку, мабуть, сталося...
Тоді московію визнаємо не терористом (як ІДІЛ), а лише "шалунішкой нєразумним" і чекаємо неконтрольованої ланцюгової реакції агресії в будь-якій частині світу...
Сподіваюсь, що головному кремлядському щуру руки переламають до того, як він потягнеться до "кнопки"
показати весь коментар
20.11.2022 23:44 Відповісти

Завантаження...