10610 відвідувачів онлайн

Одесит встановив вітрогенератор на свій електромобіль. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис, на якому зафільмовано одеський вітроелектромобіль, опублікований у соцмережах.

Топ коментарі
+31
Так буде з кожним хто прогулював фізику у школі.
показати весь коментар
16.12.2022 14:00 Відповісти
+23
хмм. сумнівно. втрати на опорі повітря будуть. хіба під час стоянки, і то, потрібно добротний вітряк з потужним вітром.
показати весь коментар
16.12.2022 13:48 Відповісти
+19
Одесские приколЫ! )))) Одесситы умеют шутить
показати весь коментар
16.12.2022 13:51 Відповісти

Завантаження...