7682 відвідувача онлайн

Бійці 92 ОМБр знищили ворожу станцію постановки перешкод "Житель". ВIДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ, відео опублікували на фейсбук-сторінці 92 ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка.

Такі станції виявляють та пеленгують сигнали радіовипромінювання і ставлять радіоперешкоди мобільним наземним станціям.

Топ коментарі
+18
Тепер станція жмурик, дякуючи Сірку.
показати весь коментар
26.03.2023 11:29 Відповісти
+11
Житель вже не живе.
показати весь коментар
26.03.2023 11:32 Відповісти
+7
Слава Україні!!!
Героям слава!!!
показати весь коментар
26.03.2023 11:43 Відповісти

Завантаження...