8585 відвідувачів онлайн

Снайпер спецпідрозділу НГУ "Омега" знищив двох окупантів. ВIДЕО

Снайпер спецпідрозділу Національної гвардії України "Омега" знищив двох окупантів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис бойової роботи побратима нацгвардійці опублікували на своїй сторінці в соцмережі.

Топ коментарі
+15
Хороший русский-сэкономил на пакете и сам зарылся.Жене за мужа-перфекциониста надо выдать не кило пельменей,а полтора.
показати весь коментар
27.03.2023 15:23 Відповісти
+12
Логично, вырыл себе норку, подскользнулся и в неё же упал, затихарился и ведёт скрытое наблюдение. Вдове шубку с Ладой, может быть
показати весь коментар
27.03.2023 15:20 Відповісти
+11
показати весь коментар
27.03.2023 15:30 Відповісти

Завантаження...