Снайпер спецпідрозділу НГУ "Омега" знищив двох окупантів. ВIДЕО
Снайпер спецпідрозділу Національної гвардії України "Омега" знищив двох окупантів.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис бойової роботи побратима нацгвардійці опублікували на своїй сторінці в соцмережі.
Топ коментарі
+15 олег иванов #434516
показати весь коментар
27.03.2023 15:23 Відповісти Посилання +12 дмитрий #513526
показати весь коментар
27.03.2023 15:20 Відповісти Посилання +11 МГМ
показати весь коментар
27.03.2023 15:30 Відповісти Посилання