Російські військові зруйнували ракетою міст на Чернігівщині, - РВА. ВIДЕО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на коментар Суспільному голови Новгород-Сіверської РВА Сергія Сергієнка.
Він повідомив, що одна з ракет зруйнувала міст між селами Грем'яч та Мурав'ї. Однак куди влучила інша ракета поки не повідомляють.
Блогер Necro Mancer опублікував відео моменту влучання ракети в міст, яке в мережу виклали проросійські ЗМІ:
#Гремяч, Черниговская обл., удар рашистов по мосту через реку Судость, предположительно, с самолета Су-34 https://t.co/W6iaWSto1l #RussianUkrainianWar pic.twitter.com/aTrJtbgeif
— Necro Mancer (@666_mancer) April 9, 2023
Як повідомляє ЛІГА.НЕТ, військові пропагандисти РФ заявили, що удар було завдано російським винищувачем-бомбардувальником Су-34 по мосту через річку Судость у Чернігівській області. Це найпівнічніша точка України.
Міст розташований недалеко від села Грем'яч, яке межує з Брянською областю, де у березні та квітні "засвітилися" бійці підрозділу "Російський добровольчий корпус".
Окупанти стверджують, що використали для удару ракету Х-29ТД. Маса вибухової речовини у такій ракеті становить 116 кг.
За інформацією ОК "Північ", вибух на Чернігівщині пролунав сьогодні близько 11:54. Внаслідок удару авіаракетою зруйновано інфраструктуру населеного пункту Грем'яч.