8043 відвідувача онлайн
18 486 31

Російські військові зруйнували ракетою міст на Чернігівщині, - РВА. ВIДЕО

міст,чернігівщина

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на коментар Суспільному голови Новгород-Сіверської РВА Сергія Сергієнка.

Він повідомив, що одна з ракет зруйнувала міст між селами Грем'яч та Мурав'ї. Однак куди влучила інша ракета поки не повідомляють.

Блогер Necro Mancer опублікував відео моменту влучання ракети в міст, яке в мережу виклали проросійські ЗМІ:

#Гремяч, Черниговская обл., удар рашистов по мосту через реку Судость, предположительно, с самолета Су-34 https://t.co/W6iaWSto1l #RussianUkrainianWar pic.twitter.com/aTrJtbgeif

— Necro Mancer (@666_mancer) April 9, 2023

Як повідомляє ЛІГА.НЕТ,  військові пропагандисти РФ заявили, що удар було завдано російським винищувачем-бомбардувальником Су-34 по мосту через річку Судость у Чернігівській області. Це найпівнічніша точка України.

Міст розташований недалеко від села Грем'яч, яке межує з Брянською областю, де у березні та квітні "засвітилися" бійці підрозділу "Російський добровольчий корпус".

Окупанти стверджують, що використали для удару ракету Х-29ТД. Маса вибухової речовини у такій ракеті становить 116 кг.

За інформацією ОК "Північ", вибух на Чернігівщині пролунав сьогодні близько 11:54. Внаслідок удару авіаракетою зруйновано інфраструктуру населеного пункту Грем'яч.

Топ коментарі
+18
...межує не з Брянською областю, а з окупованою у 1919 році українською Стародубщиною
показати весь коментар
09.04.2023 18:16 Відповісти
+9
Кацапські підори всьо перетворюють на руїни.
показати весь коментар
09.04.2023 18:16 Відповісти
+9
Так ******** дуже активно почали виготовляти баражуючі бомби - прикордонним містам буде несолодко((
показати весь коментар
09.04.2023 18:21 Відповісти

Завантаження...