11060 відвідувачів онлайн

Українські воїни затрофеїли БМП-3, що належала "кадирівцям". ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, своїм трофеєм воїни похвалилися у соцмережах.

"Трофейна БМП-3 віджата у кадир-донів", - пишуть бійці у коментарі до запису.

Топ коментарі
+6
тик-ток-овцы кадырова обоср@лись
показати весь коментар
11.04.2023 11:43 Відповісти
+6
ахмат - срака!
показати весь коментар
11.04.2023 11:50 Відповісти
+6
там мабуть вівцями тхне
показати весь коментар
11.04.2023 11:51 Відповісти

Завантаження...