7924 відвідувача онлайн

У Бахмуті окупанти знищують багатоквартирні будинки. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відео опублікували журналісти інформагентства "УНІАН" у телеграм-каналі. До слова, в будинку, який показаний на відео, і досі мешкає щонайменше троє людей. Ролик знятий після ворожого пострілу із СПГ-9 "Спис" та мінометного обстрілу.

Завантаження...