10518 відвідувачів онлайн

Бійці 3-ї ОШБ полонили двох окупантів. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис зі своїм трофеєм бійці опублікували у соцмережі. Судячи із запису, один з окупантів поранений.

Топ коментарі
+13
Не турнікєт потрібен, а велика пляшка в твою розірвану дупу.
показати весь коментар
10.05.2023 15:29 Відповісти
+8
Там турникет на шею нужен. Шнобель уже не поможет.
показати весь коментар
10.05.2023 15:45 Відповісти
+5
Народ, є хто з Полтави? Треба б кобилі шнобеля підрихтувати.
https://www.youtube.com/watch?v=JZMt4qMdJd0
показати весь коментар
10.05.2023 15:40 Відповісти

Завантаження...