9608 відвідувачів онлайн

Кіберфахівці СБУ дронами-камікадзе знищили російські комплекси спостереження "Муром" та "Гренадер". ВIДЕО

Кіберфахівці СБУ за допомогою дронів-камікадзе знищили три російські комплекси спостереження.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

"Специ Департаменту кібербезпеки СБУ за допомогою дронів-камікадзе відключили два комплекси "Гренадер" та один "Муром". Окупанти використовували їх, щоб цілодобово стежити за територією та переміщенням наших військових", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+4
Тоді не зможуть яйця по 17 гривень купувати.
показати весь коментар
26.05.2023 18:28 Відповісти
+3
Пробивают дорогу для РДК.
показати весь коментар
26.05.2023 18:12 Відповісти
+2
Я тільки одного не розумію, чому в нашій армії не хочуть технологічно розвиватися і не розширюють штат для айті фахівців з розробки, кібербезпеки і т.п. По грошах держава по суті нічого не втрачає, якщо б розширити штат, так як багато фахівців (мобілізованих) готові майже за дарма робити для військових якісно свою справу. А те що ці специ з СБУ молодці то це так.
показати весь коментар
26.05.2023 18:25 Відповісти

Завантаження...