4393 відвідувача онлайн

Дід-колотун Путін "знищив" вже 245 танків ЗСУ. ВIДЕО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Наші мужики наколотили 245 танків противника і близько 678 бронемашин різного типу. Судячи з усього, противник займається тим, що зараз комбінує з бригад, які зазнали серйозних втрат, нові підрозділи. Займається відновленням боєздатності, але, звісно, побоюється таких самих масштабних втрат у майбутньому. Тому що це може призвести не тільки до втрати боєздатності, точніше, не тільки до втрати наступального потенціалу, але і до втрати боєздатності армії загалом", - сказав російський диктатор.

Зазначимо, минулого тижня, 16 червня, Путін заявив, що Україна нібито втратила 186 танків та 418 бронемашин.

Топ коментарі
+38
показати весь коментар
21.06.2023 16:43 Відповісти
+36
На хіба оце публікувать. Ну а шо ще ***** може сказать? "ізвінітє я старий бєзмозглий *****"?
показати весь коментар
21.06.2023 16:38 Відповісти
+30
Здохни **** @обана! Для тебе @уйло на сьогодні це єдиний та правильний вихід. Слава ЗСУ!
показати весь коментар
21.06.2023 16:39 Відповісти

Завантаження...