Дід-колотун Путін "знищив" вже 245 танків ЗСУ. ВIДЕО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
"Наші мужики наколотили 245 танків противника і близько 678 бронемашин різного типу. Судячи з усього, противник займається тим, що зараз комбінує з бригад, які зазнали серйозних втрат, нові підрозділи. Займається відновленням боєздатності, але, звісно, побоюється таких самих масштабних втрат у майбутньому. Тому що це може призвести не тільки до втрати боєздатності, точніше, не тільки до втрати наступального потенціалу, але і до втрати боєздатності армії загалом", - сказав російський диктатор.
Зазначимо, минулого тижня, 16 червня, Путін заявив, що Україна нібито втратила 186 танків та 418 бронемашин.
Топ коментарі
+38 Red_Sky_On
показати весь коментар
21.06.2023 16:43 Відповісти Посилання +36 Stanislav Bryzhyk
показати весь коментар
21.06.2023 16:38 Відповісти Посилання +30 Darnytsya Kyiv
показати весь коментар
21.06.2023 16:39 Відповісти Посилання