Зеленський зустрівся з прем’єром Іспанії Санчесом. ВIДЕО
Про це він написав у Facebook, передає Цензор.НЕТ.
Зеленський подякував Санчесу за важливий візит і підтримку українського народу.
"Надзвичайно символічно, що цей візит відбувається в перший же день іспанського головування в ЄС. Наш спільний європейський дім точно вже не уявити без України, без нашої сміливості й відданості свободі та справедливості", – написав Зеленський.