Українські воїни заходять у село Роботине на Запоріжжі. ВIДЕО
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на ТГ-каналі Бутусов+.
"Наші бійці на околицях н.п. Роботине! На відео можна побачити пошкоджену техніку окупантів, зокрема сучасну БМП-3", - зазначається у повідомленні.
Глибока шана та вічна память усім полеглим за Україну Воїнам!
Слава ЗСУ!
@уйло воно і є @уйло!