Воїни 92-ї бригади знищують російський вогнемет "Солнцепек". ВIДЕО
Воїни 92-ї окремої механізованої бригади за допомогою FVP-дрону знищують важку вогнеметну систему "Солнцепек" російської армії.
Як інформує Цензор.НЕТ, кадри знищення публікуються у соцмережах.
Зазначається, що 92-а бригада знову спалила ТОС-1А "Солнцепек", цього разу, за допомогою дронів.
Топ коментарі
+14 Al Makarski #551206
показати весь коментар
03.09.2023 03:18 Відповісти Посилання +11 Al Makarski #551206
показати весь коментар
03.09.2023 00:30 Відповісти Посилання +9 Владислав Сварчевський
показати весь коментар
03.09.2023 01:24 Відповісти Посилання