9617 відвідувачів онлайн

П’ятеро окупантів марно намагаються вижити під обстрілом із американсько-іспанського самохідного 120-мм міномета Scorpion/Alacran. ВIДЕО

Підрозділ ГУР МО "Kraken" оприлюднив відео знищення окупантів із самохідного 120-мм міномета Scorpion/Alacran на Куп’янському напрямку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, п'ятеро окупантів марно намагалися уникнути мінометного обстрілу, ховаючись за підбитою бронемашиною. Бронемашина, ймовірно, українська, адже серед речей навколо можна розгледіти жовто-блакитний та чорно-червоний прапори.

"Це доволі рідкісна поява американсько-іспанської артилерійської зброї у ЗСУ після початку повномасштабного вторгнення. Сильною стороною установки є її висока мобільність. Комплекс може бути розгорнутий лише за 30 секунд, а після пострілу розрахунок може залишити позицію менш ніж за 20 секунд. Сам міномет здатен вести вогонь на максимальну відстань до 8 кілометрів із темпом стрільби до 12 пострілів. Комплекс оснащений повністю цифровою системою керування вогнем, котра забезпечує автоматичне прицілювання та повторне прицілювання після кожного пострілу, забезпечуючи відхилення до 2 метрів на 1 км", - йдеться у коментарі до відео.

Топ коментарі
+12
чому "ворожа піхота" з українським прапором?
показати весь коментар
24.10.2023 13:27 Відповісти
+9
БМП вигорів, жоден прапор там не вцілів би
показати весь коментар
24.10.2023 13:43 Відповісти
+9
Теоретично, орки могли прив'язати там український прапор щоб збити з пантелику оператора дронів. Іншого пояснення не маю. Вряд чи там ідуть а атаку з розгорнутими знаменами...
показати весь коментар
24.10.2023 14:06 Відповісти

Завантаження...