Воїни ЗСУ знищили техніку окупантів на лівобережжі Херсонщини. ВIДЕО
На лівобережжі Херсонщини українські військові знищили дві реактивні системи залпового вогню "Град" та автотехніку ворожої армії.
Відео, на якому зафіксовано момент ураження, опублікували Сили оборони півдня України, передає Цензор.НЕТ.