Воїни 79 ОДШБр знищили чотири одиниці бронетехніки окупантів. ВIДЕО
Бійці 79-ої окремої десантно-штурмової бригади під час нічного штурму розгромили чотири одиниці бронетехніки окупантів. Воїни вчасно виявили наближення російської техніки і завдали вогневого удару ворогу.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відео знищення російської техніки опубліковано у телеграм-каналі Бутусов Плюс.
Топ коментарі
+5 Danger Zone
показати весь коментар
06.11.2023 19:27 Відповісти Посилання +3 Александр Чуднивец #474549
показати весь коментар
06.11.2023 19:26 Відповісти Посилання +1 Mitr Nedoverov
показати весь коментар
06.11.2023 20:11 Відповісти Посилання