4586 відвідувачів онлайн

Воїни 79 ОДШБр знищили чотири одиниці бронетехніки окупантів. ВIДЕО

Бійці 79-ої окремої десантно-штурмової бригади під час нічного штурму розгромили чотири одиниці бронетехніки окупантів. Воїни вчасно виявили наближення російської техніки і завдали вогневого удару ворогу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відео знищення російської техніки опубліковано у телеграм-каналі Бутусов Плюс.

Топ коментарі
+5
ЗСУ - ви найкращі.
показати весь коментар
06.11.2023 19:27 Відповісти
+3
Гарна робота-виконавцям респект...
показати весь коментар
06.11.2023 19:26 Відповісти
+1
неужели во Франции, Великобритании и других заинтересованных странах закончились желающие уничтожать Вагнеров?
показати весь коментар
06.11.2023 20:11 Відповісти

Завантаження...