У Донецьку "прилетіло" по "Республіканському центру безпілотних систем "ДНР". ВIДЕО
У тимчасово окупованому Донецьку приліт по будівлі "Республіканського центру безпілотних систем "ДНР" імені Володимира Жоги", який готував операторів БПЛА. Про це повідомляють місцеві пабліки. Будівля досить сильно ушкоджена.
Як інформує Цензор.НЕТ, є повідомлення про загиблих і поранених, але їх кількість не уточнюють. Зазначають лише, що по центру нібито вдарили з HIMARS. Наслідки удару по об’єктах окупантів у Донецьку зняли на відео.
Топ коментарі
+27 Fjall_Raven
показати весь коментар
07.11.2023 20:03 Відповісти Посилання +16 YU ST
показати весь коментар
07.11.2023 20:15 Відповісти Посилання +14 Mod Dom
показати весь коментар
07.11.2023 20:16 Відповісти Посилання