9417 відвідувачів онлайн

У Донецьку "прилетіло" по "Республіканському центру безпілотних систем "ДНР". ВIДЕО

У тимчасово окупованому Донецьку приліт по будівлі "Республіканського центру безпілотних систем "ДНР" імені Володимира Жоги", який готував операторів БПЛА. Про це повідомляють місцеві пабліки. Будівля досить сильно ушкоджена.

Як інформує Цензор.НЕТ, є повідомлення про загиблих і поранених, але їх кількість не уточнюють. Зазначають лише, що по центру нібито вдарили з HIMARS. Наслідки удару по об’єктах окупантів у Донецьку зняли на відео.

Топ коментарі
+27
"а рядом ждали бамбасянє, когда остынут кирпичи...."
показати весь коментар
07.11.2023 20:03 Відповісти
+16
Він двічі вжив слово "люді". "Люді" це люди? В окупованому Донецьку давно вже людей нема - одні кацапи. Треба було ще разок хаймарснути як прієхалі "спасатєлі" і "прєса".
показати весь коментар
07.11.2023 20:15 Відповісти
+14
Без второго прилёта водка на ветер
показати весь коментар
07.11.2023 20:16 Відповісти

Завантаження...