9997 відвідувачів онлайн

Бійці нищать окупантів із великокаліберного кулемета: "Горить-палає дідовий сарай...". ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі бійці стріляють по окупантах із великокаліберного кулемета, що встановлений на даху, ймовірно, військового позашляховика. Виконання бойового завдання, вочевидь, йде успішно, адже один із бійців наспівує під кулеметні черги слова щойно вигаданої ним пісні "Горить-палає дідовий сарай...".

Топ коментарі
+20
Залишайтесь живими
показати весь коментар
22.11.2023 10:13 Відповісти
+5
Нормально...озвучка просто чудова!...вислуховувати російські матюки вже сил нема...виключати звук? а може ще й очі заплющувати?...
показати весь коментар
22.11.2023 10:44 Відповісти
+3
Це щось нове - зимовi соняшниковi жнива.
показати весь коментар
22.11.2023 10:40 Відповісти

Завантаження...