Бійці нищать окупантів із великокаліберного кулемета: "Горить-палає дідовий сарай...". ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі бійці стріляють по окупантах із великокаліберного кулемета, що встановлений на даху, ймовірно, військового позашляховика. Виконання бойового завдання, вочевидь, йде успішно, адже один із бійців наспівує під кулеметні черги слова щойно вигаданої ним пісні "Горить-палає дідовий сарай...".
Топ коментарі
+20 valentyna #410470
показати весь коментар
22.11.2023 10:13 Відповісти Посилання +5 віктор федорович #394174
показати весь коментар
22.11.2023 10:44 Відповісти Посилання +3 alexandr shamov
показати весь коментар
22.11.2023 10:40 Відповісти Посилання