9608 відвідувачів онлайн

Окупант помирає на броні БМП-2 після атаки українського дрона-камікадзе. ВIДЕО 18+

Українські воїни на куп’янському напрямку успішно атакували ворожу БМП-2 та знищили кількох окупантів, що перебували на бронемашині.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі, який опублікований у соцмережі, видно, що один із окупантів після дрона-камікадзе ще подавав ознаки життя.

Увага! Не рекомендовано до перегляду особам із нестійкою психікою!

Топ коментарі
+33
курточку застебни бо захворієш ... пташиний грип лютує !
показати весь коментар
29.01.2024 09:57 Відповісти
+14
йому зараз Мадяр вакцину скине .
показати весь коментар
29.01.2024 10:02 Відповісти
+12
Там кілька «хороших рузьких» уже не рухаються, а ця **** ще тупмть
показати весь коментар
29.01.2024 09:59 Відповісти

Завантаження...