Бійці 46 ОАеМБр FPV-дронами знищили два російські танки біля Мар’їнки. ВIДЕО
Підрозділ "Гаруда" 46-ї окремої аеромобільної бригади ЗСУ на Мар’їнському напрямку знищив два танки росіян. Для ураження ворожих машин бійці використовували FPV-дрони.
Відповідне відео опублікував телеграм-канал Військовий кур'єр, інформує Цензор.НЕТ.
Топ коментарі
+11 Amber
показати весь коментар
31.01.2024 21:03 Відповісти Посилання +10 Luk Viktor
показати весь коментар
31.01.2024 21:05 Відповісти Посилання +7 Urs
показати весь коментар
31.01.2024 21:14 Відповісти Посилання