9458 відвідувачів онлайн

Бійці 46 ОАеМБр FPV-дронами знищили два російські танки біля Мар’їнки. ВIДЕО

Підрозділ "Гаруда" 46-ї окремої аеромобільної бригади ЗСУ на Мар’їнському напрямку знищив два танки росіян. Для ураження ворожих машин бійці використовували FPV-дрони.

Відповідне відео опублікував телеграм-канал Військовий кур'єр, інформує Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+11
Щиро дякуємо нашим воїнам 👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️😠
показати весь коментар
31.01.2024 21:03 Відповісти
+10
А мені подобається відео, коли танк в русі - екіпажу 3.14здець.....
показати весь коментар
31.01.2024 21:05 Відповісти
+7
аеродром Бельбек
показати весь коментар
31.01.2024 21:14 Відповісти

Завантаження...