Росіяни облаштовують нову військову базу в окупованому Маріуполі, - Андрющенко. ВIДЕО
Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.
"Окупанти продовжують мілітаризацію Приморського району Маріуполя. До двох вже існуючих військових баз (одна з яких ОМОНу) додають розміщення в гуртожитках поруч або фіксовано з цивільними. Та облаштування нової бази (укріплення?) в районі колишнього Приморського райвіддлку поліції.
Все це укріплює впевненість "розчистки" території заводів Азовмаш та Ілліча для нових підрозділів РФ", - йдеться в повідомленні.
Правда, дивно? То залишилося одне запитання:
Хто будував дороги, розміновував, закликав відводити війська та перестати стріляти - в інтересах якої країни він це робив?