Український робот-камікадзе підірвав міст окупантів на Донеччині. ВIДЕО
Про це повідомляє Михайло Федоров, інформує Цензор.НЕТ.
Ratel S — це наземний робот від розробників Brave1. Військові його використовують як мобільну боєголовку, що несе протитанкові міни чи бойовий модуль. Він працює дистанційно, а отже, оператор з безпечного місця може підірвати ворожий танк або бліндаж.
Топ коментарі
+7 Чайка Київ
показати весь коментар
02.04.2024 18:24 Відповісти Посилання +6 Олена Ткаченко
показати весь коментар
02.04.2024 18:11 Відповісти Посилання +5 Григорий #524521
показати весь коментар
02.04.2024 19:54 Відповісти Посилання