8536 відвідувачів онлайн

Український робот-камікадзе підірвав міст окупантів на Донеччині. ВIДЕО

Про це повідомляє Михайло Федоров, інформує Цензор.НЕТ.

Ratel S — це наземний робот від розробників Brave1. Військові його використовують як мобільну боєголовку, що несе протитанкові міни чи бойовий модуль. Він працює дистанційно, а отже, оператор з безпечного місця може підірвати ворожий танк або бліндаж.

Топ коментарі
+7
Те, що він стоїть, не гарантія того, що ним можна користуватись.
показати весь коментар
02.04.2024 18:24 Відповісти
+6
Шкода дрончика
показати весь коментар
02.04.2024 18:11 Відповісти
+5
Эти игрушки не для мостов . Почему мост не был заминирован и подорван с гарантированным результатом после отхода ? Традиция ?
показати весь коментар
02.04.2024 19:54 Відповісти

Завантаження...