9739 відвідувачів онлайн
12 143 80

Безугла вийшла з фракції "Слуга народу". ВIДЕО

Заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, нардепка Мар'яна Безугла вийшла з фракції "Слуга народу".

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк, інформує Цензор.НЕТ.

Це вона зробила за власною заявою. Тепер у "Слузі народу" залишається 233 нардепи.

Інформацію також підтвердив нардеп Олексій Гончаренко.

Сама Безугла опублікувала відповідне відео у Telegram.

"Офіційно: Вийшла з фракції "Слуга Народу", - зазначила вона.

Топ коментарі
+20
Безугла зайшла в буфєт
Безугла вийшла з буфєту
Безугла зайшла в туалет
Безугла вийшла з туалету
...
показати весь коментар
17.07.2024 11:28 Відповісти
+20
У кожної ляльки своя роль,а керуют режисери,сценаристи та ляльководи!!))
показати весь коментар
17.07.2024 11:32 Відповісти
+17
Так. У фракції Слуга народу гівна суттєво більше.
показати весь коментар
17.07.2024 11:54 Відповісти

Завантаження...