7091 відвідувач онлайн

Щури доїдають рештки російського загарбника на Запоріжжі. ВIДЕО 18+

Щури доїдають рештки російського загарбника на Запоріжжі під Роботино.

Це зафільмували воїни 65-ої окремої механізованої бригади, передає Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+27
Шкода тваринок, потруяться ж.
показати весь коментар
21.07.2024 14:39 Відповісти
+21
Фаст-фуд от лишнехромосомных - Фкусна и точька
показати весь коментар
21.07.2024 14:39 Відповісти
+15
Там уже не щуры а целые бобры на мясе откормились
показати весь коментар
21.07.2024 14:43 Відповісти

Завантаження...