Окупанти фільмують свій палаючий склад боєприпасів: "#бучий сыр, нах#й! Все, сука, горит из-за одной бл#дской fpv". ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис, на якому окупанти фільмують пожежу у середмісті.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, автор публікації зазначає, що йдеться про пожежу на складі боєприпасі. Окупант на записі розповідає, що причиною пожежі став приліт одного fpv-дрона.
Увага! Ненормативна лексика!
Я помню, #бучий сыр, чудное мгновенье нах#й :
Передо мной явилась ты, нах#й,
Как мимолетное, #бучий сыр, виденье,
Как гений чистой бл#дской красоты, нах#й