10831 відвідувач онлайн

Окупанти фільмують свій палаючий склад боєприпасів: "#бучий сыр, нах#й! Все, сука, горит из-за одной бл#дской fpv". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому окупанти фільмують пожежу у середмісті.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, автор публікації зазначає, що йдеться про пожежу на складі боєприпасі. Окупант на записі розповідає, що причиною пожежі став приліт одного fpv-дрона.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+39
Горіть у пеклі кляті свинокацапи!
показати весь коментар
24.07.2024 11:05 Відповісти
+32
генетичне сміття
показати весь коментар
24.07.2024 11:06 Відповісти
+22
Вєлікій руззкій йазик!

Я помню, #бучий сыр, чудное мгновенье нах#й :
Передо мной явилась ты, нах#й,
Как мимолетное, #бучий сыр, виденье,
Как гений чистой бл#дской красоты, нах#й
показати весь коментар
24.07.2024 11:20 Відповісти

Завантаження...