Морські безпілотники ВМС уразили захоплені окупантами газові платформи у Чорному морі. ВIДЕО
Морські безпілотники підрозділу Військово-морських сил ЗСУ завдали прицільних ударів по російським цілям. Дрони уразили захоплені окупантами газові платформи у Чорному морі.
Захоплені платформи ворог використовував як морські пункти спостереження, де, окрім особового складу, були розміщені радіолокаційні станції для виявлення повітряних та морських об’єктів, а також станції РЕБ.
Через сильні вибухи вогонь почав швидко поширюватись по займистих матеріалах платформ, повідомляє Цензор.НЕТ.
Командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Олексій Неїжпапа написав: "Полювання на ворога у Чорному морі триває. Окупанти не залишаться на нашій території – дістанемо їх всюди".
Топ коментарі
+19 Oleksandr Yur
показати весь коментар
07.12.2024 11:22 Відповісти Посилання +10 Валерій Кваша
показати весь коментар
07.12.2024 11:21 Відповісти Посилання +8 роман #583809
показати весь коментар
07.12.2024 12:12 Відповісти Посилання