11831 відвідувач онлайн

Морські безпілотники ВМС уразили захоплені окупантами газові платформи у Чорному морі. ВIДЕО

Морські безпілотники підрозділу Військово-морських сил ЗСУ завдали прицільних ударів по російським цілям. Дрони уразили захоплені окупантами газові платформи у Чорному морі.

Захоплені платформи ворог використовував як морські пункти спостереження, де, окрім особового складу, були розміщені радіолокаційні станції для виявлення повітряних та морських об’єктів, а також станції РЕБ.

Через сильні вибухи вогонь почав швидко поширюватись по займистих матеріалах платформ, повідомляє Цензор.НЕТ.

Командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Олексій Неїжпапа написав: "Полювання на ворога у Чорному морі триває. Окупанти не залишаться на нашій території – дістанемо їх всюди".

Топ коментарі
+19
Чудова робота
показати весь коментар
07.12.2024 11:22 Відповісти
+10
Щось давно кацапські корита не тонули..
показати весь коментар
07.12.2024 11:21 Відповісти
+8
ще б другим заходом знищити евакуаційну команду .
показати весь коментар
07.12.2024 12:12 Відповісти

Завантаження...