Лише за два дні росіяни втратили понад 50 осіб особового складу, ще понад 100 - дістали важкі поранення, - ДШВ. ВIДЕО
Лише за два дні росіяни втратили понад 50 осіб особового складу, а ще понад 100 солдатів дістали важкі поранення.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням управління комунікацій Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
"Щоденні спроби штурмувати наші позиції залишаються марними. З’явилася інформація, що на допомогу ворогам прибули військові з Північної Кореї, які завзято йдуть пачками "на м’ясо". Однак стверджувати, що це були саме корейські найманці, будемо тільки після того, як який кореєць в полоні розкаже про свою нелегку долю", - додали десантники.