9999 відвідувачів онлайн

Прикордонники зруйнували ворожі укриття, склади боєкомплекту, автотранспорт противника на Луганщині. ВIДЕО

Бійці підрозділу РУБпАК "Фенікс" бригади "Помста" продовжують знищувати російських загарбників у районі Кремінної та Серебрянського лісництва на Луганщині.

В результаті успішної операції було ліквідовано та поранено десяток окупантів, зруйновано ворожі укриття, спалено склади боєкомплекту, знищено автотранспорт противника.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відео роботи наших прикордонників опубліковане у телеграм-каналі ДПСУ.

Завантаження...