Російський солдат про ситуацію у своєму підрозділі: "Нашого взводу майже не залишилось, всі 200". ВIДЕО
Військовослужбовець армії РФ розповів про ситуацію у своєму підрозділі. За його словами, втрати у взводі досягли критичного рівня — більшість російських солдатів - "200".
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал Бутусов Плюс.
"Новеньких присилають, але вони довго не затримуються, майже всі 200", - зізнався окупант. Через постійні бойові дії поранених і ліквідованих росіян часто не вдається евакуювати.
Топ коментарі
+14 Псамметих II
показати весь коментар
01.01.2025 15:46 Відповісти Посилання +13 vadik kut
показати весь коментар
01.01.2025 15:32 Відповісти Посилання +9 Pavlo Z
показати весь коментар
01.01.2025 15:39 Відповісти Посилання