8672 відвідувача онлайн

Два російські ЗРГК "Панцирь-С1" знищено підрозділами ВМС на Херсонщині. ВIДЕО

Підрозділи Військово-морських сил ЗСУ знищили два російські самохідні зенітні ракетно-гарматні комплекси "Панцирь-С1" на Херсонщині.

Відео оприлюднив командувач ВМС України віцеадмірал Олексій Неїжпапа, передає Цензор.НЕТ.

"Мінус два "Панцири" на Херсонщині. Наші воїни продовжують перетворювати російську техніку на металобрухт", - зазначив він.

Топ коментарі
+2
І на хріна тому панціру ота хрінь, що крутиться - все одно нічого не бачить.
показати весь коментар
06.01.2025 10:37 Відповісти
+2
Як колись писав "вяликий рассийский академик" Ломоносов, "Что от чего убавится - то к иному и прибавится..." . Тут "убавилось" на Херсонщині... Але не "прибавиться" (а може, й "уменьшится") десь біля якогось НПЗ... Або в Криму... Чи на фронті...
показати весь коментар
06.01.2025 10:40 Відповісти
+2
"оператор" за пляшкою поліз?
показати весь коментар
06.01.2025 10:51 Відповісти

Завантаження...