Два російські ЗРГК "Панцирь-С1" знищено підрозділами ВМС на Херсонщині. ВIДЕО
Підрозділи Військово-морських сил ЗСУ знищили два російські самохідні зенітні ракетно-гарматні комплекси "Панцирь-С1" на Херсонщині.
Відео оприлюднив командувач ВМС України віцеадмірал Олексій Неїжпапа, передає Цензор.НЕТ.
"Мінус два "Панцири" на Херсонщині. Наші воїни продовжують перетворювати російську техніку на металобрухт", - зазначив він.
Топ коментарі
+2 Ol Ol #584272
показати весь коментар
06.01.2025 10:37 Відповісти Посилання +2 Яр Холодний
показати весь коментар
06.01.2025 10:40 Відповісти Посилання +2 Ol Ol #584272
показати весь коментар
06.01.2025 10:51 Відповісти Посилання